KAYAK KAMPI KARTALKAYA GRAND KARTALHAYDİ ÇOCUKLAR, GENÇLER, KAYAK SEVERLER SÖMESTRE 2018 ADKK KAYAK KAMPINDA BULUŞALIM!

www.adkk.org.tr

AYRINTILAR İÇİN İRTİBAT:

TEL:   312 2291447

TEL:   541 2291447

FAx:   312 2300454

Mail: adkk@adkk.org.tr

Facebook : Ankara Dağcılık Kayak ve Kış Sporları İhtisas Kulübü-ADKK 1944


Değerli Velimiz, Sevgili Sporcumuz,

(BOLU- KARTALKAYA GRAND KARTAL OTEL)

1.DÖNEM

 4 GECE 5 GÜN 21 OCAK PAZAR GİRİŞ-25 OCAK PERŞEMBE ÇIKIŞ

Pazar günü 2 saat, pazartesi 4 saat, salı 4 saat, çarşamba 4 saat ve perşembe 2 saat olmak üzere toplam 16 saat eğitim verilecektir.

2.DÖNEM

3 GECE 4 GÜN 29 OCAK PAZARTESİ GİRİŞ- 01 ŞUBAT PERŞEMBE ÇIKIŞ

Pazartesi 2 saat, salı 4 saat, çarşamba 4 saat ve perşembe 2 saat olmak üzere toplam 12 saat eğitim verilecektir.


2018 sömestre kayak kampına katılacak sizlere merhaba demekten mutluluk duyuyoruz.  Uzun zamandır  sürdürdüğümüz kamp hazırlıklarımız tamamlanmıştır. 

Sizleri ve sporcumuzu keyifli bir kayak kampı beklemektedir. Ankara Dağcılık Kayak ve Kış Sporları İhtisas Kulübümüzün çocuklarımıza vereceği eğitim, otelin ve kulübün deneyimli ve sertifikalı antrenör ve eğitimcilerden oluşmaktadır. 

Antrenörlerimiz, öğrencilerimizin eğitimlerinden sorumlu kişilerdir. Pist üzerinde tüm teknik çalışmalarda yetkili ve sorumludurlar. Deneyimleriyle, yarış öncesi ve yarış sırasında; teknik, taktik ve sporcu motivasyonu konusunda doğrudan karar verme yetkisine sahiptirler.

Çalışmalarımızda seviye grupları,  öğrenci katılımına göre belirlenecektir. Müsabaka dönemlerinde eğitim ve yarış grupları çalışmalarını ayrı ayrı sürdürecektir. Organizasyon ve pist düzeninde her türlü güvenliğin sağlanmasından kayak hocaları ve eğitmenler sorumludurlar.

Ancak; kayak kamplarına katılım kararınızı verirken, kayak sporunun özelliğinden kaynaklanan olağan riskler (düşme, çarpma, kırık, çıkık, burkulma…), veli ve sporcu tarafından bilinir ve kabul edilir olmalıdır.

Antrenörlerimizin yanı sıra eğitmenlerimiz de alanlarında deneyimli, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yanıt verebilen, çalışmalarımızın amacını bilen, disiplinli ve gönüllü öğretmenlerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimizin amacı; verimli, sorunsuz, neşeli ve disiplinli ortamlar yaratmak olacaktır.

Kayak günlük kira ücretleri fiyata dâhil değildir. Kayak kiralamak için önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

-Kamp süresince kampımızda 24 saat doktor bulunmaktadır. Sporcunun kullandığı ilaç varsa kamp müd. bildirilmesi gerekmektedir.

-Sporcu ve öğrencilerin ödevlerini yapabilmeleri için akşamları zorunlu etüt saatleri yapılmaktadır. Lütfen ders kitaplarını ve okuyacağı kitapları sporcu yanında getirmelidir.

- İptal, gelememe ya da erken ayrılma gibi durumlarda ödeme iadesi yapılamamaktadır.

- Hava şartları ve olası aksaklıklardan dolayı açılamayan pistlerden ve yapılaman kayak antrenmanlarından ADKK  sorumlu değildir. www.adkk.org.tr

*Herşey Dahil Konaklama  (Açık Büfe, Gün Boyu ikramlar,   içecekler) Otele girişdeki öğle yemeği, *Kayak Antrenörlerinden Her Seviye  Kayak Dersleri (min. 20 Saat) *24 Saat Doktor Kontrolü *Eğitim Uzmanları Eşliğinde Her Akşam Ders ETÜT leri  *Ulaşım(Gidiş-Dönüş)  *Tüm Lift Çıkışları *Akşam beş çayı 

Çocuklarımız telesiyeje tek başına bindirilmez. Eğitici kontrolündedir. Snowboard eğitimi katılacak  miktara göre açılacaktır. ayrıntlı bilgi için irtibat bilgileri aşağıdadır.

 

tel   : 031322291447

gsm : 054122291447

mail : adkk@adkk.org.tr

fax   : 03122300454

Facebook :  ankara dağcılık kayak ve kış sporları i?htisas kulübü-adkk 1944

 

 www.adkk.org.tr

AYRINTILAR İÇİN İRTİBAT:

TEL:   312 2291447

TEL:   541 2291447

FAx:   312 2300454

Mail: adkk@adkk.org.tr

Facebook : Ankara Dağcılık Kayak ve Kış Sporları İhtisas Kulübü-ADKK 1944