Kulübe Davet

"KULÜBE DAVET"


Sevgili Kayak ve  Doğa severler,

Doğayı etkinliğin nesnesi olarak görmeyen, onunla savaşmak ya da tüketmek gibi kaygısı olmayan, onu tıpkı insan gibi kendine ait varlığını  ve kendini yenileme, geliştirme, hakkını tanıyan ve saygı duyan, kente ait alışkanlıklarından sıyrılmayı göze alabilen, doğanın bizzat varlığı ile bize sunduğu felsefeyi duyumsayan ve aynı zamanda  bir sporcu öz disipliniyle  sarılarak bu görüşleri  ve felsefeyi taşıyan ve bu uğraşta emek harcayacak herkesi kulübümüze çağırıyoruz.

Bu anlayış ve felsefeyi benimseyen herkes  kulübümüzde verilmekte olan teorik, pratik eğitimlere ve gezilerimize katılarak kendilerini teknik anlamda da yetiştirebilir, geliştirebilirler. Bir ihtisas kulübü olarak görev yapan kulübümüzle birlikte hareket etmek sizler için bir sigortadır ve güven kaynağıdır.

Kulübümüz tüm öğrencileri, gençleri ve ailelerini  doğayı tanımaya, keşfetmeye ve onunla yaşamaya  davet ediyor. Aramıza yeni katılacak  arkadaşlarımızla Elmadağ'daki kayak evimizde  kamplar yaparak KAYAK öğrenmeye,  izciliğin bir üst adımı olan HIKING, TREKKING ve TRANSCROSS adlı faaliyetlerimizi yaşam sporu haline dönüştürerek kayak merkezlerini, dağları, doğayı sevdirmeyi ve tanıtmayı amaçlıyoruz.

Sevgili gençler koşun gelin.Tüm emekler bizden, özveri sizlerden olmak şartıyla  geleceğe sizleri kayak yapmasını bilen ve dağcılık faaliyetleri yapan sağlıklı birer insan olarak hazırlayalım.

Sevgili aileler, çocuklarınıza bu konuda destek olmanın yanı sıra, daha sağlıklı ve spor dolu bir yaşam sürdürmeniz için hafta sonu ve tatillerde yaptığımız kayak gezilerimize ve orman içi yaptığımız yürüyüşlere bekliyoruz.

Durmayalım, düşünerek bahaneler yaratmayalım. Sağlığınız her şeyin üzerindedir.

Ünlü bir şairimiz bir şiirinde söyleyip yazdığı gibi "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine" herkesi kulübümüzde buluşmaya bekliyoruz.

DAĞCILIK  VE  KAYAK  SPORU  İÇİN  ELELE

YÖNETİM KURULU

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...