Kayak Sporuna Davet

KAYAK SPORUNA DAVET

Sevgili Kayak, Doğa ve Spor severler,

Uzun yıllar dağdan dağa, yarıştan yarışa kulübümüzü başarıyla temsil etmiş eski sporcular ve tecrübeli antrenörler olarak bizden sonra kulüp bayrağını başarı ve gururla taşıyacak, misyonumuza yakışır şekilde Türkiye'ye örnek olacak sporcular yetiştirmeye gönül verdik.

Yaz-kış düzenlenen kamplarda, ilkokula yeni başlayan çocuklarımızdan, üniversite çağında gençlerimize kadar her yaştan kardeşlerimize hem disiplinli hemde keyifli bir çalışma metoduyla, fiziksel, mental ve sosyal gelişimlerini sağlama, özdisiplin ve özgüven kazandırma, yarışma heyecanını tattırma, takım ruhu ve dostluk aşılama misyonunu üstlendik.

Sporcularımızın, kulübümüzde kazandıkları niteliklerle, sporda, okulda, iş ve sosyal yaşamlarında, koydukları hedefler doğrultusunda kolay vazgeçmeyen, kendi ayakları üzerinde durabilen, güçlü, cesur, dayanıklı, dinamik, sağlıklı ve mutlu bireyler olduklarını görmek bizler için en büyük motivasyondur.

Öğrencileri, gençleri ve ailelerini şehrin stres, gürültü ve kirliliğinden uzakta, kar, güneş, dağ ve doğanın eşsiz güzellikleri içinde, tertemiz dağ havasında kayak yapmanın hazzını tattırmak üzere kulübümüzün düzenlediği kayak faaliyetlerine davet ediyoruz.

Üye ve sporcularımızın desteğiyle, ihtisasımızın 70. yılına doğru gururla...

 

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...