KULÜP BAŞKANLARIMIZ

S.NO ADI SOYADI GÖREV TARİHLERİ
1 Latif Osman ÇIKIGİL 01.01.1944-11.11.1951
2 Celal Derviş BÜKEY ..................-.................
3 Muaffak UYANIK 12.11.1951-15.11.1955
4 Latif Osman UYANIK 16.11.1955-07.10.1956
5 Münir ARTUN 08.10.1956-18.11.1958
6 Latif Osman ÇIKIGİL 19.11.1958-12.11.1960
7 Münir ARTUN 13.11.1960-11.11.1961
8 Cahit TANÖR 12.11.1961-11.11.1962
9 Münir ARTUN 12.11.1962-11.04.1963
10 Latif Osman ÇIKIGİL 12.04.1963-18.04.1964
11 Gönül DUMLU 19.04.1964-19.03.1965
12 Şinasi ARIK 20.04.1965-26.04.1966
13 Sadi DUMLU 27.04.1966-26.04.1967
14 Kamil KİPER 27.04.1967-19.04.1973
15 Hayati AKTAN 20.04.1973-15.05.1974
16 Mehlika KİPER 16.05.1974-16.05.1982
17 Hayati AKTAN 17.05.1982-30.05.1984
18 Dündar AKER 31.05.1984-27.05.1988
19 İkram ÇELEBİ 20.05.1988-13.05.1990
20 İştar ALGAN 23.05.1990-15.05.1994
21 İkram ÇELEBİ 16.05.1994-06.05.1996
22 İsmail OTMAN KARLI 07.05.1996-07.11.2001
23 Mustafa Necip İRİŞ 08.11.2001-09.11.2013
24 İsmail Otman KARLI 10.11.2013- Görevde